Naše riešenia

Naše riešenia sú zamerané na:

• získavanie nových zákazníkov
  • rozvíjanie potenciálu získaných zákazníkov
  • budovanie obchodného tímu
  • riadenie obchodného tímu

Každý kurz je zostavený individuálne podľa požiadaviek partnera!

Individuálnosť našich riešení:

Za posledných 20 rokov prešli tisíce obchodníkov na Slovensku rôznymi školeniami a tréningami na zvýšenie svojich predajných techník, zvládnutie zákazníkov atď., absolvovali rôzne kurzy na zvýšenie motivácie. Napriek rôznej kvalite a profesionalite majú všetky školenia či tréningy jediný spoločný prvok – krátkodobosť účinku. Firmy organizujú nadväzné kurzy a roztáčajú špirálu vzdelávacích a tréningových aktivít. Tie však obsahujú opäť iba zložku technickú a motivačnú.

Pre dlhodobé a úspešné pôsobenie v profesii obchodníka, či obchodného manažéra je však strategicky dôležité úplne niečo iné – „mentálne nastavenie“ pre pôsobenie v uvedených profesiách.

Čo je to mentálne nastavenie?
Je to pochopenie a aplikovanie základných paradigiem a ich fungovania v živote ochodníka. Vysvetlil napríklad niekto vašim predajcom čo sú memy a ako ovplyvňujú ich výkonnosť a úspešnosť? Nie? Je to pochopiteľné, ide totiž o niečo s čím sa na Slovensku stretnete iba výnimočne. Platí, že aj tie najrenomovanejšie vzdelávacie aktivity sa líšia od seba iba kvalitou prezentácie tisíckrát opakovaných techník a v zásade neprinášajú nič nové.
Prvým krokom k zásadnému zlomu je uvedomenie, že dnes sa v oblasti predaja a manažovania obchodu presadí a je úspešný iba ten, kto sa dokáže reálne odlíšiť od masy obchodníkov, predajcov a manažérov, ktorí iba stereotypne opakujú tisíckrát aplikované postupy a techniky. Dnes je efektívny ten, kto sa dokáže „mentálne nastaviť“ na úspech.

Každé naše riešenie je individuálne navrhnuté podľa potrieb partnera, pričom sa v realizácii sústreďujeme nielen na dodanie cieleného know-how, ale aj na „mentálne nastavenie“ úspechu.

V prípade záujmu o projektové spracovanie poskytujeme „biznis riešenie“:

• realizujeme analýzu stavu
  • dodáme kompletné know-how
  • prevezmeme zodpovednosť v dohodnutom rozsahu